Компанія DHL взяла участь в організації Чемпіонату світу з перегонів на витривалість FIA

Тридцять три гоночних авто, три автомобілі безпеки, один T- автомобіль, а також 10 000 шин та 198 000 літрів бензину були доставлені компанією DHL на гоночні траси по всьому світу.

 

Чемпіонат світу з автогонок на витривалість FIA передає дух французького міста Ле-Мана до трас по всьому світу, включаючи 4 гонки в Європі та ще 5 гонок в Латинській та Північній Америці,Азії та Близькому Сході. Організація Чемпіонату світу FIA була б неможливою та не настільки ефективною без сумісної співпраці DHL з автомобільними партнерами та учасниками.

Фото підписання угоди: на передньому плані – Жерар Ніво, 
Волкер Озо, та на задньому плані - Томас Нішнер та П'єр Фійон.

 

 

Нещодавно, на останньому турнірі 6-ти годинної гонки на трасі Нюрбургрінгу було підписано угоду про партнерство між міжнародними серіями FIA та DHL. Під час підписання були присутні: Томас Нішнер, генеральний директор DHL Global Forwarding; Фолькер Oзо - генеральний директор компанії Middle Europe & Sponsor Global Automotive, DHL Global Forwarding; П'єр Фійон - президент Західного автомобільного клубу, який є промоутером ЧС з FIA; і Жерар Ніво - генеральний директор Чемпіонату світу з витривалості FIA.

 

 

 

 

 В якості офіційного логістичного партнера Чемпіонату світу з перегонів FIA, DHL Global Forwarding несе відповідальність за доставку всіх командних гоночних автомобілів та обладнання для проведення всесвітніх перегонів. Це включає в себе доставку 33 гоночних автомобілів, трьох машин безпеки, одного Т - автомобіля, різноманітного обладнання, а також 10 000 шин і 198 000 літрів палива до світових гоночних трас.  

Генеральний директор Чемпіонату світу з витривалості FIA - Жерар Ніво прокоментував: "Ми раді офіційно закріпити нашу співпрацю з компанією DHL так як ми знаємо, що ми не могли б віддати логістичне забезпечення в кращі руки ніж в компанію DHL. Компанія DHL має прекрасне розуміння того, як необхідно доставити обладнання для успішного проведення гоночної серії по всьому світу, а також забезпечити бездоганний ефективний сервіс для наших учасників, наших партнерів і самих себе».

 

З перших днів Чемпіонату FIA, DHL забезпечила організацію перевезення між гонками та іншою пов'язаною з цим логістичної діяльністю, і тепер ця співпраця закріплена новою угодою про партнерство.

 

"DHL бере участь в автоспортивній логістиці вже більше 30 років", сказав Фолькер Озо, генеральний директор компанії Middle Europe & Спонсор Global Automotive, DHL Global Forwarding. «Завданням команди DHL Motorsport Logistics та організаторів події є організація та бронювання чартерних, морських та автоперевезень, обробка всіх документів, а також координація та контроль всіх додаткових поставок. У цьому сезоні DHL здійснить 22 чартерні рейси, транспортуючи 2100 тонн авіавантажу та 250 контейнерів морським перевезенням".

 

5-й раунд сезону 2016 року, 6-ти годинна авто гонка Мексики, яка представлена AT&T, відбулась в Мехіко 1-3 вересня.