Airbus нагороджує DHL за найкраще логістичне забезпечення

Цьогорічна нагорода «Best in Class 2016 Partner Awards» була отримана компанією DHL за партнерство у виробництві повітряного судна логістики четвертого рівня (4PL)

Бонн, 13 жовтня, 2016: DHL, лідер світової логістики, був нагороджений однією з найбільших авіабудівних компаній Airbus за вагомий внесок в Airbus Group та отримав звання кращого логістичного провайдера в категорії міжнародних закупівель.

Під час щорічного нагородження, яке проводилось на конференції постачальників в Гамбурзі 5 жовтня DHL було визнано найкращим партнером у виробництві повітряного судна логістики четвертого рівня (4PL) . Широкий спектр послуг DHL, що надається по всій мережі компанії Airbus надзвичайно узгоджено, високоякісно та відкрито стало вирішальним для отримання цьогорічної нагороди.

«Це честь бути визнаним в якості найкращого логістичного провайдера. Тільки лідуюча командна співпраця робить здійснення поставок можливим на кожному рівні» - сказав Marja-Liisa Turtiainen, віце-президент Aviation & Aerospace DHL Solutions, на церемонії нагородження в Гамбурзі.

Відносини Airbus регулюються DHL Customer Solutions та відділом Інновацій. Провайдер 4-го рівня логістики (4PL) - управляє мережею поставок Airbus шляхом координації сервісного центру з усіма бізнес-підрозділами DHL та іншими обраними діловими партнерами. Це включає в себе перевезення авіа, морським, наземним і залізничним транспортом,експрес-перевезення , авіперевезення у випадку надзвичайних ситуацій, диспетчерські послуги, а також складські, включаючи пакування, розвантаження та розмитнення.

"DHL пишається довготривалою співпрацею з провідною компанією аерокосмічного виробництва Airbus та щиро вдячна за нагороду. Протягом всього нашого партнерства з Airbus ми спільно працювали над забезпеченням найоптимальнішого рішення для наших клієнтів. Досягнення позитивних відгуків - це підтвердження постійних зусиль нашої команди для задоволення будь-яких запитів клієнтів, не зважаючи на складність замовлень. Ми розраховуємо на плідну співпрацю з Airbus в найближчі роки ", сказав Томас Джордж, генеральний директор компанії DGF Europe та спонсор Global Airbus Group.

За словами Томаса Джорджа, генерального директора компанії DGF Europe і спонсора Global Airbus Group, DHL працює з Airbus Group з 2009, зосередившись на концепції 4PL. Обсяги поставок постійно зростають за рахунок оптимізації логістичних рішень, збільшення контролю поставок від початку до кінця, та зменшення логістичних витрат. В майбутньому компанія DHL має намір досягти подальшого удосконалення оперативної діяльності та підтримки Airbus, зосередивши увагу на точності та комунікації, плануванні та інноваціях.