Спонсорські програми

 
Компанія DHL спеціалізується на логістиці глобальних заходів. Отримавши статус «Офіційний Логістичний Партнер», ми зацікавлені у побудові з нашими клієнтами довготривалих відносин і доводимо це шляхом надання інноваційних, комплексних логістичних рішень для різних сфер діяльності.
 
Зміцненню позицій нашого бренду сприяло надання спонсорської логістичної підтримки більше ста двадцяти заходам світового масштабу.
 
Тісна співпраця з провідними світовими брендами і логістична підтримка глобальних заходів, цілком відображають наше прагнення стати «Логістичною Компанією №1 для всього світу».
 

Навколосвітня океанська регата Volvo 2011-2012

Все починалося з пивного фестивалю в одному з пабів міста Портсмут, а через 35 років переросло в одне з найпрестижніших спортивних подій у світі. У період з осені 2011 і до кінця літа 2012 ця захоплююча подія, яка проходить буквально на межі людських можливостей і піддає випробуванню на міцність конструкції сучасних яхт, в десяти основних портах світу приверне увагу сотні тисяч фанатів.
 
Як Офіційний Логістичний Партнер Океанської Регати Volvo, DHL бере на себе всі аспекти транспортування вантажів: від їх прийому в будь-якому порту відправлення до своєчасної доставки всього необхідного обладнання в наступний порт проведення змагань. У доповненні до повітряняго, морського і наземного перевезення, наша компанія надає послуги з відстеження вантажів, митне оформлення, зберігання і своєчасне відправлення контейнерів в ході регати.
 
Для DHL це ідеальна подія: вітрильний спорт це підтримка командного духу, захопленість, швидкість, використання новітніх технологій і подолання перешкод - все те, що складає основу нашого бізнесу.
 

FORMULA 1TM

 
Щорічно FORMULA 1TM є найбільш захоплюючою спортивною подією у всьому світі. Затамувавши подих, сотні тисяч глядачів на трибунах і сотні мільйонів телеглядачів спостерігають за змаганням команд в боротьбі за поул-позицію, подіум і перемогу в Чемпіонаті Світу FORMULA 1TM.
 
При проведенні Гран-Прі FORMULA 1TM визначається ряд комплексних логістичних операцій, в процесі виконання яких спеціально сформований підрозділ компанії DHL відповідає за своєчасне перевезення сотень тонн вантажів наземним, повітряним та морським транспортом, доставляючи все необхідне для проведення гонок.
 
Як Офіційний Логістичний Партнер FORMULA 1TM, DHL бере активну участь в організації проведення Всесвітніх змагань, і таким чином доводить перевагу комплексу своїх логістичних послуг перед конкурентами.
 

Оркестр Гевандхаус

 
Лейпцизький Оркестр Гевандхаус під керівництвом видатного диригента Ріккардо Шайі - один з провідних симфонічних оркестрів світу, також - один із численних і налічує у своєму складі більше 100 музикантів.
 
Незважаючи на те, що резиденцією оркестру є філармонія в місті Лейпцигу (Німеччина), під час світового турне музиканти Оркестру Гевандаус відчувають себе як вдома в стінах будь-якого концертного холу. У процесі організації подібних турів виникає необхідність у вирішенні непростих творчих завдань та логістичних завдань.
 
Як Офіційний Логістичний Партнер, DHL здійснює перевезення для Оркестру з таким же натхненням, з яким Оркестр виступає перед своєї аудиторією.
 
Нашій компанії довірено перевезення сценічного обладнання, гардероба музикантів, а також більше ста дорогих інструментів, що вимагають зберігання в умовах суворого дотримання температурного режиму та транспортування в упаковках спеціальної форми в підвищеному стані.
 

Футбольний клуб Manchester United

 
Manchester United - один з провідних професійних футбольних клубів, а також потужний бренд у світі спорту, чемпіон англійської Прем'єр-ліги, команда, поява на полі якої із завмиранням серця чекають більш ніж 333 мільйони шанувальників у всьому світі.
 
Як Офіційний Логістичний Партнер і Спонсор Тренувальної Форми Manchester United, DHL отримала найвищу оцінку своєї діяльності, взявши на себе частину логістики цього престижного клубу.
 
Всі комплексні процеси передматчевої підготовки Manchester United пов'язані з перевезеннями товарів вдалося вдосконалити завдяки партнерській підтримці DHL.
 
Спільна співпраця з благодійним фондом Manchester United, надало DHL можливість заявити про себе, як про компанію, яка вміло використовує в роботі свою глобальну присутність, впроваджує ноу-хау на локальних територіях, підтримує командний дух співробітників і виконує зобов'язання перед клієнтами.
 

Тижні Моди

 
Міжнародні Тижні Моди IMG, безсумнівно, є найбільш очікуваними і ефектними подіями фешн- індустрії. Проведені в основних світових центрах моди, покази Тижня Моди - це заходи, які просто необхідно відвідати інсайдерам цій індустрії. Адже, варто пам'ятати, що колекції, які демонструються на подіумах сьогодні, вже завтра можуть опинитися в модних магазинах по всьому світу.
 
DHL регулярно обслуговує весь виробничо-збутовий ланцюг індустрії моди - від закупівлі матеріалів до прямої доставки готової продукції в бутіки міжнародних фешн-компаній. Використовуючи в роботі наші інноваційні підходи, компанія допомагає розробити, спеціально для цієї галузі промисловості, транспортні рішення і логістичні схеми, пов'язані зі зберіганням та перевезенням модної і дорогої продукції.
 
Таким чином, кожен показ Тижня Моди - це прекрасна можливість для DHL продемонструвати спектр логістичних послуг компанії, які повністю відповідають останнім вимогам законодавців стилю.