Страхування вантажів

 

strahuvannya_vantazhiv

 
Високий рівень професіоналізму компанії DHL у сфері страхування має високу репутацію в галузі логістики, окрім стандартної відповідальності, ми надаємо послуги зі страхування, що забезпечують для Вас фінансовий захист від майже всіх можливих зовнішніх ризиків фізичного пошкодження або втрати вантажу.
 
На відміну від багатьох страховиків у галузі перевезень, ми оцінюємо страховий випадок виходячи, в першу чергу, з інвойсної суми, а не ваги вантажу. Саме це забезпечує більш точну оцінку Вашого вантажу у випадку, якщо може знадобитися компенсація.
 
Для того, щоб Ваш капітал продовжував працювати на Вас, навіть, у випадку втрати або пошкодження вантажу, Вам досить обрати відповідний страховий продукт або ж зателефонувати до нас для консультації з експертом.
 
 

Страхування авіа та морських перевезень

Ми пропонуємо надзвичайно гнучкий сервіс та можемо забезпечити страхове покриття у нестандартних та складних ситуаціях завдяки співпраці зі страховими компаніями, представленими у більш ніж 130 країнах світу.
 
Щорічно ми страхуємо вантажі на чималу суму коштів. Це надає нам чудову купівельну спроможність та більш привабливі цінові пропозиції, ніж ті, які клієнт міг би отримати самостійно. Ми пропонуємо різноманітні програми страхування, включно з покриттям від усіх ризиків при морській доставці, авіа доставці та для проектів важкої промисловості.
 
Разом з нами розглядати претензії стає легше. Рішення щодо скарг та претензій приймаються протягом 30 днів з моменту отримання всіх необхідних документів. З нашою купівельною спроможністю у глобальному масштабі ми пропонуємо конкурентні цінові пропозиції як для новоствореної компанії, так і для компанії, що входить до 100 найкращих за рейтингом Fortune.
 
Ми пропонуємо як страхування для кожного окремого відправлення, так і глобальну програму страхування всіх Ваших вантажів. Не має значення, де відбувається перевезення – Вам потрібно лише звернутися до місцевого відділу обробки претензій.
 

Переваги сервісу

  • Широке страхове покриття від усіх ризиків
  • Конкурентні ціни
  • Нульова або змінна франшиза
  • Відсутність первинних страхових сум
  • Централізований розгляд претензій
  • Постійне забезпечення процедур із запобігання втрати вантажу