Галузева логістика

Пильна увага DHL до певних галузей означає, що наші клієнти отримують переваги від роботи зі спеціалістами не лише в сфері логістики, але й певної промислової галузі.
Наша мета - налагодження довгострокових партнерських відносинах і тісна співпраця з нашими клієнтами. Знання та досвід співробітників нашої компанії в поєднання з провідними рішеннями дозволяють нашим клієнтами отримувати реальні конкурентні переваги. Щоденно в усьому світі наші співробітники допомагають клієнтам вирішувати різноманітні завдання: від скорочення строків виконання заказів до доставки вантажів з контролем температурного режиму в наступних галузях:
Кожна з галузей промисловості має власні особливості й потреби відносно організації поставок, саме тому наш галузевий підхід полягає в належній співпраці з клієнтами щодо оптимізації цінової пропозиції в залежності від унікальних особливостей кожної галузі.
Створений силами команди експертів – відданих своїй справі професіоналів, - які цілком і повністю розуміють особливості вашого бізнесу, наш галузевий підхід за допомогою унікального ноу-хау і географічного охоплення всіх підрозділів Deutsche Post DHL дозволяє пропонувати прості й універсальні рішення. Такий підхід неможливий без спеціалізованої інфраструктури і центрів компетенції, які забеспечуть спеціальну експертизу, яка необхідна для вашого сектора.
Сфокусувавши увагу на галузевій логістиці, ми працюємо з клієнтами щодо оптимізації цінових пропозицій для кожної конкретної галузі промисловості й завжди знаходимося на шаг попереду конкурентів.